ProStředoškoláky

?>

V České republice žije mnoho mladých talentovaných lidí. Bydlí však v různých koutech země a často o sobě navzájem vůbec nevědí. To chceme změnit! Ty nejlepší a nejaktivnější studenty, budoucí lídry společnosti, propojujeme a vytváříme pro ně prostředí, ve kterém se mohou vzájemně inspirovat a spojit síly.

Popis

Zároveň tím ukazujeme cestu i ostatním jejich vrstevníkům. Věříme, že pokud žák získává zkušenosti i mimo školu, lépe se rozhoduje o svém budoucím povolání, efektivněji a smysluplněji se učí a tříbí tím i svou osobnost. Chceme rodičům, učitelům a politikům ukázat, že vzdělávání mimo školu dává smysl a zaslouží si pozornost. Zároveň chceme rozhýbat i doposud méně aktivní středoškoláky tím, že jim ukážeme inspirativní příběhy svých vrstevníků. Organizace ProStředoškoláky každoročně pořádá soutěž Středoškolák roku (Nejaktivnější středoškolák), informuje o většině soutěží a událostí pro středoškoláky na území ČR a pravidelně pořádá vzdělávací akce a setkání komunity aktivních středoškoláků v ČR.

www.prostredoskolaky.cz

 

Na pořádání soutěže se podílí člen ASB:


Ondřej Belfín

Ještě jako středoškolák se sám úspěšně zúčastnil soutěže, a protože mu byla myšlenka organizace dost blízká, tak neváhal a přihlásil se do týmu. Nyní je v hlavním týmu a spoluurčuje směr organizace ProStředoškoláky.

<< return to listing